• Неодамнешно
Керамички Дијамант Мелница за стоматолошки циркони ,стоматолошка лабораторија Zircona Порцелански Керамички материјал,Избрани тип на располагање

Керамички Дијамант Мелница за стоматолошки циркони ,стоматолошка лабораторија Zircona Порцелански Керамички материјал,Избрани

DEN 3744.00

Количина на стоки
Тековен

Посебно за стоматолошка Лабораторија Циркони Ingrident : Дијамант жито мешање со Керамички во Прав. Намена : За Циркони внатрешна Круна брзо доработка,сува мелење,без вода за Ладење. Ние ве покануваме да ги пробате нашите 100% Satifaction стоматолошки предмети. Доставени по случаен избор, ако не се на листата на големината со квантитет .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Состојка:
Дијамант жито мешање со Керамички во Прав
Број На Модел На:
CERAMICD1
НЕТО-WT.:
90%
Дијамант Мелница за Циркони:
Избрани тип

Најдобри понуди