• Неодамнешно
  • -6 %
Продажба 10Pcs Стоматолошки Handpiece Цевка 4-дупка Композитни Цевка со конектор

Продажба 10Pcs Стоматолошки Handpiece Цевка 4-дупка Композитни Цевка со конектор

DEN 2654.00
DEN 2823.36

Количина на стоки
Тековен


Продажба 10 Pcs Стоматолошки Handpiece Цевка 4-дупка Композитни Цевка со конектор
Точка Име : Стоматолошки handpiece цевка
Употреба : За 4-дупка handpiece
Должина : 1.8 М
пакување листа : 10 Pcs

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Големина:
Small
Состојка:
Никој
Број На Модел На:
Handpiece Цевка 4-дупка Композитни Цевка со поврзување
НЕТО-WT.:
1400g

Најдобри понуди