• Неодамнешно
HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Сина Боја,10x24mm

HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.Сина Боја,10x24mm

DEN 2112.00

Количина на стоки
Тековен


HP Силиконска Гума Полирач за стоматолошка лабораторија, Порцелан ,Метал,Смола.
Големина : 10x24mm
Сина Боја

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Силиконската Гума со абразивни
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
HPSR6

Најдобри понуди