• Неодамнешно
  • -10 %
10pcs Супер Крупни Црни 2.35 mm стоматолошки месо тело Дијамант Мелење Bur Вежба За Стоматолошки Мелење Стоматолошки Полирање Burs

10pcs Супер Крупни Црни 2.35 mm стоматолошки месо тело Дијамант Мелење Bur Вежба За Стоматолошки Мелење Стоматолошки

DEN 331.00
DEN 367.20

Количина на стоки
Тековен


Опис :
Сосема нов и висок квалитет
Лесен и мала големина
Преносни да се носат
Издржливи и практична
Лесен за употреба
За стоматолошки брусење и полирање
Направени од дијаманти emery материјал
Погоден за заб мелење, ноктите, занаети полиран
За стоматолошки брусење и полирање
Спецификација
Материјал : дијамант
Боја : сребрена
Се справи со Дијаметар : 2.35 mm
Ронки : Супер Груб
Боја Код : Црна
Пакет Се Вклучени :
10 Стоматолошки Дијамант Мелење Burs
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.
Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Други карактеристики

Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Четка за заби

Најдобри понуди