• Неодамнешно
  • -5 %
Woodpecker LED Ултразвучно Scaler Монтажни Handpiece За DTE HD-7L Оригиналниот

Woodpecker LED Ултразвучно Scaler Монтажни Handpiece За DTE HD-7L Оригиналниот

DEN 3922.00
DEN 4128.00

Количина на стоки
Тековен


Опис Карактеристики :
Бренд : Woodpecker (100% оригинални)
Модел : HD-7 L
ФДУ,CE сертифицирани
Монтажни handpiece
Една Година квалитет гарантиран
Compatiable со Woodpecker DTE Scalers (DTE-V2 LED, DTE-V3 LED, DTE-D5 LED, DTE-D7 LED итн.)
Сосема нов и добиете од фабриката директно
Autoclavable под висока температура на 135centigrade и притисок на 0.22 Mpa

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
КАКО-KNB241
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
0.3 kg

Најдобри понуди