• Неодамнешно
  • -5 %
20 компјутери x година Нови Asin Стоматолошки Висок квалитет Push Копчето handpiece Вретено притисни кертриџ вратило Должина: 13.8 mm

20 компјутери x година Нови Asin Стоматолошки Висок квалитет Push Копчето handpiece Вретено притисни кертриџ вратило

DEN 7661.00
DEN 8064.00

Количина на стоки
Тековен

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објект
Ние само се продава високо квалитетни handpiece резервни делови !!! 20 компјутери* висок квалитет на Нови Стоматолошки handpiece Push Копчето Вретено за редовни со голема брзина handpiece
Опис на производот :
Бренд : Asin
Тип : Push копчето handpiece вретено
CE сертифицирани
Должина : 13.8 mm Внатрешен Дијаметар : 1.590-1.600 mm(Толеранција : Помалку од 2μ [micron]) Autoclavable vabration : помалку од 2 μ

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
нерѓосувачки
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
50g
Број На Модел На:
PB вретено 02

Најдобри понуди