• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет на оригинални НОВИ Woodpecker Ултразвучно Scaler Монтажни Handpiece За DTE HD-7H DEASIN 2018

Висок Квалитет на оригинални НОВИ Woodpecker Ултразвучно Scaler Монтажни Handpiece За DTE HD-7H DEASIN 2018

DEN 3101.00
DEN 3264.00

Количина на стоки
Тековен


Опис
Ова е Најновата генерација handpiece на Woodpacker Компанија.
таа има Најдобри Компатибилност со DTE/Satelec Scalers.
Карактеристики :
Модел : HD-7 H
ФДУ,CE сертифицирани
Монтажни handpiece
Една Година квалитет гарантиран
Compatiable со DTE/Satelec Scalers
Сосема нов и добиете од фабриката директно
Autoclavable под висока температура на 135centigrade и притисок на 0.22 Mpa

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
HD-7H woodpecker
НЕТО-WT.:
50g

Најдобри понуди