• Неодамнешно
  • -5 %
50pcs BR 45/46/49 Стоматолошки FG Голема Брзина Burs Заби Дијамант Полирање на Забите Полирање Burs

50pcs BR 45/46/49 Стоматолошки FG Голема Брзина Burs Заби Дијамант Полирање на Забите Полирање Burs

DEN 385.00
DEN 405.60

Количина на стоки
Тековен


Стоматолошки Дијамант FG Голема Брзина Burs
Најниска цена за фабрика!
100% сосема нов и висок квалитет
Пакување листа :
50pcs/една торба
Ве молиме да забележите нас кој тип што треба ,или типот, ќе биде испратен од страна на случаен избор!


Други карактеристики

боја:
BR 45, БР 46, БР 49
Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
Стоматолошки Burs
Бренд Име:
GREATLH
Состојка:
Метал
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
100g

Најдобри понуди