• Неодамнешно
  • -10 %
6pcs АЛУМИНИУМ Стоматолошки Bur Burs Носителот Блок Дезинфекција Кутија Автоклав 30 Дупка

6pcs АЛУМИНИУМ Стоматолошки Bur Burs Носителот Блок Дезинфекција Кутија Автоклав 30 Дупка

DEN 1105.00
DEN 1227.84

Количина на стоки
Тековен


Спецификација :
Име на производ : 30 Дупки Отворање на Алуминиум Стоматолошки Burs Носителот Кутија (20 за висока брзина burs и 10 за ниска брзина burs)
Материјал : Алуминиум
Големина : 74*25*29mm/2.91*0.98*1.14 во
Тежина : 60g/0.132 lb
Примена : држач за висока брзина стоматолошки burs и low-speed стоматолошки burs
Предност : Autoclavable во 135°C, а притисокот на 0.22 Mpa
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Целосно autoclavable метал
Најдобра цена и услуга од нас
Забелешка : Станува збор без никакви burs
Пакет се вклучени :
6*Burs Носителот кутија
Ако сакате specefic боја, pls ни остави messege!!!

Други карактеристики

боја:
сина, зелена, златна, сребрена, црвена, виолетова, секоја боја еден, оставете messege
Бренд Име:
poseida
Тип На Објект:
Четка за заби

Најдобри понуди