• Неодамнешно
  • -40 %
20pcs Нови Сина Расположливиот Памук се Тркалаат Носителот Клип Стоматолошки Стоматолог Клиника Носителот Сет

20pcs Нови Сина Расположливиот Памук се Тркалаат Носителот Клип Стоматолошки Стоматолог Клиника Носителот Сет

DEN 89.00
DEN 148.32

Количина на стоки
Тековен


BI0004510
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластика
Боја : сина
Функција :
Расположливиот памук се тркалаат носителот клип.
Средно поврзување прстен, суптилно поврзани и се способни картичка во забите.
Едноставен и лесен за употреба.
Таписерии и мали.
Да одговара на големината на различните големина круг.
Работи со памук ролни да се изолира заби.
Пакет се вклучени :
20pcs x Памук се Тркалаат Клип
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
алекс луо е продавница

Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Памук Се Тркалаат Клип
Број На Модел На:
Памук Се Тркалаат Клип
Бренд Име:
Mayitr
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
Други

Најдобри понуди