• Неодамнешно
5v 15a 75w Автобус Led Порака на Екранот за Напојување , 24vdc Влезен Напон Поддршка Такси Led Движат Текст Знаци Напојување

5v 15a 75w Автобус Led Порака на Екранот за Напојување , 24vdc Влезен Напон Поддршка Такси Led Движат Текст Знаци Напојување

DEN 374.40

Количина на стоки
Тековен


5 V 15 A 75 W Автобус LED Порака на Екранот за Напојување , 24 V DC Влезниот Напон Поддршка Автобус Знаци Напон
Големина : 100*50*14mm
Другиот Модел Тенок и Мал Автобус/Возило LED Дисплеј Напојување :
50 W :
100 W :
Важни информации за сите купувачи :
Led display модулот е посебен производ,тоа може да има боја/конфигурација/дупка demension
разликата ако се направи нарачки во различно време.
Професионален Пакет

Други карактеристики

Број На Модел На:
75W автобус led дисплеј напојување
Бренд Име:
LYERAEEN
watts:
75w
Влезен Напон:
10~36V DC
Име на производ:
75W автобус led дисплеј напојување

Најдобри понуди