• Неодамнешно
  • -47 %
518 30X 35X 55X LED Рачни Зголемувачот Рака Виткање Преносни Накит Идентификација Повеќе лупа Loupe

518 30X 35X 55X LED Рачни Зголемувачот Рака Виткање Преносни Накит Идентификација Повеќе лупа Loupe

DEN 323.00
DEN 609.60

Количина на стоки
Тековен


518 30 X 35 X 55 X LED Рачни Зголемувачот Рака виткање Преносни Накит Идентификација Повеќе лупа Loupe
Стил No : 518
Зголемување : 30 X 35 X 55 X
тежина : 267g
големина : 95 X48 X23 MM(ПАТИ)
Ефективна дијаметар : 20mm 10мм 10мм
Осветлување извор : 2 LED+1 UV
Батерија : 2x CR1620 батеријата(вклучени)
Пакет заедно со : 1 X magnfier
1 X боја пакување кутија
1 X ПП торба

Други карактеристики

Зголемување:
30X
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Извор На Светлина:
led светло
Бренд Име:
HSEAYM
Големина:
95X48X23MM(FOLD)
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
518
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
60g
Зголемување:
30X,35X,55X
осветлување извор:
2LED+1UV

Најдобри понуди