• Неодамнешно
Голема Големина Тешки Прилагодливи Бум Големи Стерео Рака Маса Стојат 50mm Прстен Држачот За Лабораториски Индустрија Микроскоп Камера

Голема Големина Тешки Прилагодливи Бум Големи Стерео Рака Маса Стојат 50mm Прстен Држачот За Лабораториски Индустрија

DEN 1871.52

Количина на стоки
Тековен

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни Голема Големина Тешки Прилагодливи Бум Големи Стерео Рака Маса Стојат 50mm Прстен Држачот За Лабораториски Индустрија Микроскоп Камера Функција : Треба Здрав Бум се Залагаме за намалена Вибрации и Оптимална Подвижност? Ова стои обезбедува она што е потребно! Ние обезбедуваме бум застане само. Ова не е целосен систем. На микроскоп главата со оптика е потребно. Можете да се обезбеди главата. Имаме неколку видови на адаптери за да ги собере различни микроскоп глави. Контактирајте не за повеќе детали за вашите специфични барања, па ние може да ви помогне со мазна одговара. Лесно Големи Деловни Фокус Копчиња на Двете Страни, да се Фокусира на Носителот. Челик Брзини на Фокус Држачот. Стандардна Големина се Фокусира на Носителот - Ќе Одговара на Обемот Глави со Дијаметар од 50mm Објект големина : види 1th слика Пакет incluede : 1 x Микроскоп Маса Стојат

Други карактеристики

Бренд Име:
Eakins
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
микроскоп носителот
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Преносни
Теорија:
микроскоп носителот

Најдобри понуди