• Неодамнешно
  • -40 %
Бесплатен Превозот ! Крстот мастило Линија Ласерски Ниво Инструмент 5line 1 точка ласерски ниво ( 4V1H)

Бесплатен Превозот ! Крстот мастило Линија Ласерски Ниво Инструмент 5line 1 точка ласерски ниво ( 4V1H)

DEN 4162.00
DEN 6936.96

Количина на стоки
Тековен

Може да генерира четири меѓусебно orthogonal вертикална линија и хоризонтална линија содржат поени под.6 kg
Континуираното работно време
околу 6 часа (полна осветленост ласерски цевка)
Плаќање :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. Може да се 360º ротација ,со целата микро-институциите, за да се олесни точни посочи цели.
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.5 м
Orthogonal точноста
90 ° ± 60 "
Зенит прецизност
± 2mm / 3м
Автоматско Anping опсег
околу ± 2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
Ласерски мастило линија инструмент ,Ласерски ниво .5 V (1800m ALi-Po батерија)
Температурата на работа
-10℃ +45℃
Големина
10 x20cm
Тежина
1. Добредојдовте на понудата, ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ви благодарам. Нова структура, Anping опсег ,лесен за употреба.
Употреба на нишалото-тип Anping( магнетни амортизацијата), брзо да се реагира. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса. Користете бранова должина од 635nm phlx ласери, ласерски линии за јасна и светла.
-Преку Експрес : Генерално 3-8 работни дена.5°
Стартување на агол
вертикални линии ≥110 °, хоризонтална ≥130 °
Ласерска бранова должина
вертикална и хоризонтална 7x635nm; следната точка 1x650nm
Работната далечина
затворен работен радиус од околу 10m; користење на детектори, работни радиус 50m
Ласерски емитирана енергија
1mw помалку (безбедност стандард 2)
Моќност
4.

Други карактеристики

Големина:
90x195mm
Мерење Модел:
5 линии
Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Бренд Име:
caozhengwen
Бранова должина:
635nm
Прецизност:
1mm/5m
Број На Модел На:
4V1H

Најдобри понуди