• Неодамнешно
  • -40 %
FYSCOPE 3.35 X-45X Крајната Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Главата WF10X/22mm SZM0.5X 177mm

FYSCOPE 3.35 X-45X Крајната Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Главата WF10X/22mm SZM0.5X 177mm

DEN 16709.00
DEN 27848.64

Количина на стоки
Тековен

Ние сме многу среќни и се обидуваме се потрудиме да ви помогне.
Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена.5 X WD177mm Цел : 0.5 X Висока Резолуција со Голема Рамност и Остар Контраст Стерео Исправено Слики преку Широко Поле Видите Кристално Јасна Оригинални Вистински Слики во Боја Точни Усогласување Обезбедување на Замор-Бесплатно Гледање Прецизни Земјата Стаклена Леќа Сите Метални Механички Компоненти Прилагодливи Interpupillary Растојание Гума Око чувари Вклучени
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling бинокуларна Окуларот : 30мм екстремни широко поле високо-око точка WH10 X/22 Помошни цел : SZ0.
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.
Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.35 X-45 X Крајната Бинокуларна Стерео Зум Микроскоп Главата WF10 X/12mm SZM0.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не-позитивни повратни информации.5 X WD177mm auxiliry цел Еден Пар на Количка за Око-Чувари Упатството за Корисникот
Плаќање :
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.5 X Зум Опсег : 13 : 1 Диоптријата на Вредноста : ±5dp Interpupillary Растојание : 2-3/4" - 2-15/16"(47-75mm) Поле на Гледање : 1-3/8" (35mm) Работни Растојание : 8" (177mm) Глава Монтажа, Големина : 3" (76mm) во дијаметар Додаток Монтажа Големина : 1-7/8" (48mm женски навој) во дијаметар
Пакување Листа : Еден Бинокуларна Стерео Зум Главата на Еден Пар на Екстремни Widefield WH10 X/22 Eyepieces Еден SZ0.

Други карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
Стерео Микроскоп
Бренд Име:
caozhengwen
Број На Модел На:
SZ45 5
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Висока Дефиниција
Drawtube:
Бинокуларна
окулар:
WF10X/22mm
работната далечина :
177mm
Зголемување:
6.7 x-45X
Помошни цел :
SZ0.5X WD177mm
Зголемување На Односот На:
45X

Најдобри понуди