• Неодамнешно
Дијаметар 40MM Фокусна должина 28/35/40/43/50/55/60/70/80mm ПММА навој fresnel леќа леќа

Дијаметар 40MM Фокусна должина 28/35/40/43/50/55/60/70/80mm ПММА навој fresnel леќа леќа

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен

Дијаметар 40 MM Фокусна должина 28/35/40/43/50/55/60/70/80mm ПММА навој fresnel леќа леќа
-Дијаметар : 40 MM
Фокусна должина : 28/35/40/43/50/55/60/70/80 MM
Материјал : ПММА

Други карактеристики

Дијаметар:
40mm
Фокусна Должина:
28mm, 35mm, 40mm, 43mm, 50mm, 55мм, 60, 70
Дебелина:
2mm
Обликот:
Aspheric
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
EY-603
Структура:
Plano-конкавна
Бренд Име:
TDDBSK
Употреба:
Оптички
Име на производ:
навој fresnel леќа леќа
Дијаметар:
40mm
Фокусна Должина:
28/35/40/43/50/55/60/70/80 MM
боја:
Јасно
Материјал:
ПММА
Употреба:
Оптички
Примена:
сончевиот систем
Дебелина:
3мм и 5mm
Структура:
Plano
Место на Потекло:
Кина ,guangdong

Најдобри понуди