• Неодамнешно
  • -5 %
Топлина заварување алатки PP/PPR Заварување Машина, пластична цевка заварување машина AC 220/110V 1200W DN75/90/110mm цевка цевка за користење

Топлина заварување алатки PP/PPR Заварување Машина, пластична цевка заварување машина AC 220/110V 1200W DN75/90/110mm

DEN 1213.00
DEN 1276.80

Количина на стоки
Тековен

брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.
Моќност : 1200 W
Напон : 220 V/110
Фрекфенција : 50/60 HZ
Употреба : pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20/25/32/40/50/63/75/90/110mm да се користи
Тежина : 3kg
Боја : Жолта/сина/црвена
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20/25/32/40/50/63/75/90/110mm да се користи
нашата Функција :
1. Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!
.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија.
Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4. можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3.
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.

Други карактеристики

Заварување Област:
100%
моќност:
1200W
Бренд Име:
JIANHUA
Напон:
220V/110V
Фреквенција:
50/60Hz
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии:
75mm/90mm/110mm
Тежина:
3KG
Број На Модел На:
Ј-00Ml
Напон:
220v/110v
Греење температура:
Тежина:
Тип:
Водоводџија алатки
моќност:
1200W
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Температурата controled:
Consant температура електронски
is_customized:
Yes

Најдобри понуди