• Неодамнешно
  • -25 %
Висок Квалитет на 5V 8W Мини Преносни USB Електричен Погон Лемење Железо Пенкало Совет со Допир се Префрлите Заштитна Капа

Висок Квалитет на 5V 8W Мини Преносни USB Електричен Погон Лемење Железо Пенкало Совет со Допир се Префрлите Заштитна

DEN 280.00
DEN 373.92

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет на 5 V 8 W Мини Преносни USB Електричен Погон Лемење Железо Пенкало Совет со Допир се Префрлите Заштитна Капа
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Овој компактен, целосно функционирање USB напојува лемење железо е совршен за хобисти!
Брзо се загреваат и ладење значи дека ќе може да функционира ефикасно и брзо.
Мал совет го прави совршен за SMD работа и други мали лемење работни места.
Долг живот совет
Заштитна капа за совет
Еден предизвика сили единица на
Производи Својства :
Предмет тип : Лемен Железо
Излезна Моќност : 8 W
Температурна Стабилност : Брз
Текст Voltagle : 5 V DC
Димензии : Справи 11.5 cm
Вкупна должина од 16 cm
Материјал : метал
Спецификации :
Брзо загревање време :
Забелешки :
Овој производ прекинувачот е човечкото тело индукција префрлање, одржување на рачка за 5 секунди почнаа да се загреваат, по напуштањето на справи, тоа ќе се забави.

Други карактеристики

Димензии:
16cm
Излезна Моќност:
8W
Број На Модел На:
USB Лемење Железо
Текст Voltagle:
5V
Температурата Стабилност:
1
Бренд Име:
OSSIEAO
Греење време:
Помалку од 15 секунди
совет:
долг живот
led индикатор:
Y
Ладење Време:
помалку од 30 секунди
допрете префрлате:
Y
Димензии:
17.00 x 1.80 x 1.80 см

Најдобри понуди