• Неодамнешно
10 Компјутери 25x25x16mm 90 степени Метален прав Агол Заградата Полица Поддршка

10 Компјутери 25x25x16mm 90 степени Метален прав Агол Заградата Полица Поддршка

DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен

Направени од добри метал материјал во месинг тон, широко се користи во дом и фабриката области.
Лесна инсталација.
Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, се важни сврзувачки елементи да се направи мебел делови остане цврста.
Дупка Количина : 4 Дупки
Нето Тежина : 67g
Пакет Содржина : 10 x Агол Заградата
2 поставува Завртки/Ореви
Име На Производ : Агол Заградата
Материјал : Метал
Боја : Сребро Бронза
Заградата Големина : 25 x 25 x 16 мм / 1"" x 1"" x 0.6"" (L*H*W)
Дупка со Дијаметар : 4.8 мм / 0.19
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е 1-3cm.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
ACAMPTAR
Тип:
Агол Загради

Најдобри понуди