• Неодамнешно
  • -27 %
4meter Професионални Јога Антенски Hammock +carabiner +daisy синџир +врвот на планината,Замав Трапец Анти-Гравитацијата Инверзија Влечење допир

4meter Професионални Јога Антенски Hammock +carabiner +daisy синџир +врвот на планината,Замав Трапец Анти-Гравитацијата

DEN 3504.00
DEN 4800.00

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Забелешка : Пакување : вклучуваат 4 метар hammock+ 1 пар carabiner +1 пар daisy синџир+ 1 пар O прстен планината,) Што е Антенски Јога? Антенски (Летање) Јога е единствена пракса инспириран од студијата на движење. Има елементи на забава, јога, танц и циркус! На антенски јога hammock е сличен на материјалот ќе се најде на фазите на Cirque du Soleil и многу други циркус и танц театрите низ светот. На антенски јога hammock е суспендиран од две точки креирање на "U" форма hammock за вашето тело да се одморат, да се потпреме на, и лета. На антенски јога hammock е алатка која им овозможува на практикантот да зависат нивните ставови, се создаде целосни опсег на движење, ги продлабочат свеста, и во многу случаи се лекува нивното тело. Антенски Јога Hammock Спецификации : Димензии : Должина 5m Х Witdth 2.8 m Материјали : Најлон Тежина : околу 1kg Max. Поддршка Тежина : 900 KG Антенски Јога Hammock Карактеристики : 1. Удобно & силна и модерен. 2. Убаво бои, нечистотија-доказ 3. Лесен за употреба, преносни и лесен за чување. 4. Мултифункционален Користи. И двете може да се користат внатрешна и надворешна. 5. Машина Перат 6. И двете може да се користи за внатрешна и надворешна.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Број На Модел На:
4m поставува
Бренд Име:
Wellsem
Материјал:
100% Најлон
Ширина:
2.8 M
Должина:
4m
carabiners:
1pair
daisy синџир:
1pair
прстен планината:
1pair

Најдобри понуди