• Неодамнешно
  • -20 %
Јога leggings Фитнес Еластична Leggings Спортски Панталони Жените Фитнес Салата Хулахопки Висока Половината Секси Тренингот Лулу Јога Панталони

Јога leggings Фитнес Еластична Leggings Спортски Панталони Жените Фитнес Салата Хулахопки Висока Половината Секси Тренингот

DEN 852.00
DEN 1065.60

Количина на стоки
Тековен

Јога leggings Фитнес Еластична Leggings Спортски Панталони Жените Фитнес Салата Хулахопки Висока Половината Секси Тренингот Лулу Јога Панталони
Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Цел
1.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако цел е задржан ги локалните обичаи, купувачи се одговорни за царинење обработка. Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Webmoney и Boleto, но Paypal не е прифатливо.
Политика На Враќање
1.
Плаќање
1. Како слики беа takren различни агли и светлината на екранот, производот може да биде малку боја разлика.ЗАБЕЛЕШКА : Ако пакување на стоки е оштетен, ве молиме да не го потпише.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Топ Лендер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
S170192
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Најдобри понуди