• Неодамнешно
  • -20 %
Есен Долг Ракав Дуксери Блузи И Кратки Панталони Жените Сомот Поставува Секојдневен Тренерки Спортски WS3153X

Есен Долг Ракав Дуксери Блузи И Кратки Панталони Жените Сомот Поставува Секојдневен Тренерки Спортски WS3153X

DEN 768.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Ние сме во моментов, специјализирани во модата Азија & додатоци. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Специфики : (1 инч=2.54 см)
Големина
S(cm)
M (cm)
L (cm)
XL (cm)
2 XL (cm)
3 XL (cm)
4 XL (CM)
Биста 90 94 98 102 - -
-
Половината 64-76 68-80 72-84 76-88 - -
-
Блузи Должина 61 62 63 64 - -
-
Панталона должина 27 28 29 30 - -
-
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакување листа
Жените Мода Поставува*1

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Број На Модел На:
WS3153X
Затворање Тип:
Pullover
Декорација:
Никој
Јака:
Маскирани
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Пол:
Жените

Најдобри понуди