• Неодамнешно
  • -13 %
Жените Тренерки Облека тргна Рамо Долги Ракави, Сечење на Врвот + Jogger Панталони 2 ПАРЧИЊА Поставени Одговараат на

Жените Тренерки Облека тргна Рамо Долги Ракави, Сечење на Врвот + Jogger Панталони 2 ПАРЧИЊА Поставени Одговараат на

DEN 441.00
DEN 506.88

Количина на стоки
Тековен


Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. клиенти сите се наши пријатели.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : Сива
Стил : Мода, Неврзан
Големина : S,M, L, XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
1 инч = 2.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Бренд Име:
Thefound
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди