• Неодамнешно
  • -20 %
Пролет, Есен Жените Плус Големина Plaid Блејзери Дами Долг Ракав Чисто Женски Ред-Надолу Outerwear

Пролет, Есен Жените Плус Големина Plaid Блејзери Дами Долг Ракав Чисто Женски Ред-Надолу Outerwear

DEN 776.00
DEN 969.60

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Памук,Полиестер Ракав Должина(cm) : Целосна Облека Должина : Редовни Шаблон Тип : Plaid Затворање Тип : Никој Јака : V Деколте, Маскирани : Нема Декорација : Никој Стил : Случајни Број на Модел : палто Пол : Жените Предмет Тип : Блејзери S биста : 80см/31.4 рамо : 35cm/13.7 ракав : 55cm/21.6 должина : 65cm/беа 25,5 М биста : 84cm/33 рамо : 36cm/14.1 ракав : 56cm/22 должина : 66cm/25.9 L биста : 88cm/34.6 рамо : 37cm/14.5 ракав : 57cm/22.4 должина : 67cm/26.3 XLbust : 92cm/36.2 рамо : 38cm/14.9 ракав : 58cm/22.8 должина : 68cm/26.7
2 XLbust : 96cm/37.7 рамо : 39cm/15.3 ракав : 59cm/23.2 должина : 69cm/27.1 3 XLbust : 100cm/39.3 рамо : 40cm/15.7 ракав : 60cm/23.6 должина : 70cm/27.5 Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Затворање Тип:
Никој
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Декорација:
Никој
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените блејзери
Бренд Име:
COCKCON
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери

Најдобри понуди