• Неодамнешно
  • -12 %
жена v џемпер панталони нови жените плетење облека две-парче облека сет слободно одговараат на цврсти мода облека трикотажа

жена v џемпер панталони нови жените плетење облека две-парче облека сет слободно одговараат на цврсти мода облека трикотажа

DEN 1562.00
DEN 1775.52

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи ,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Кога испраќате цел ? Цел ќе биде предаден од 2 до 5 дена, и ќе може да се проследи 3-5 работни дена подоцна на интернет. 2.Ред не дојде на време. Што можете да направите ? Pease ме остави порака .Јас ќе се прошири на времето за вас . Среќни да помогнеме.Ве молиме љубезно ве молиме да кликнете на "add to store листа"/"add to wish list"/"Пин тоа"споделување со пријателите.Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Бренд Име:
OLONIYA
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди