• Неодамнешно
  • -23 %
Зимски Волнени + Кашмир Плетени топло Костим V Деколте, Јака Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела одговара wj1361

Зимски Волнени + Кашмир Плетени топло Костим V Деколте, Јака Сомот Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела одговара

DEN 3722.00
DEN 4834.08

Количина на стоки
Тековен


информации за производот
големина информации S/38 биста 92, половината 60-76 cm , долги панталони 101 M/40 биста 96, половината 64-80 cm , долги панталони 102 L/42 биста 100, половината 68-84 cm , долги панталони 103 понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Ева слобода
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Волна
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Pullover
Декорација:
Zip,Џебови
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Ткаенини:
сплетам

Најдобри понуди