• Неодамнешно
  • -23 %
Моден бренд Зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим хит боја Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела wj1296

Моден бренд Зима Волнени и Кашмир Плетени топло Костим хит боја Џемпер + Mink Кашмир Панталони Слободно Два дела wj1296

DEN 4690.00
DEN 6090.72

Количина на стоки
Тековен


информации за производот
големина информации S/38 биста 98, долги панталони 99 , блузи 57cm M/40 биста 102, долги панталони 100 , блузи 58cm L/42 биста 106, долги панталони 101 , блузи 59cm понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Ева слобода
Материјал:
Кашмир,Памук,Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Pullover
Декорација:
Џебови
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Пол:
Жените
Ткаенини:
сплетам

Најдобри понуди