• Неодамнешно
  • -45 %
Дами блејзери Пролет, Есен корејски дами Блејзери ОЛ Работат Долги Ракави Блејзери И јакни Мода Канцеларија Одговараат KK1729 H

Дами блејзери Пролет, Есен корејски дами Блејзери ОЛ Работат Долги Ракави Блејзери И јакни Мода Канцеларија Одговараат

DEN 1742.00
DEN 3168.00

Количина на стоки
Тековен


Големина(CM) Биста Должина Рамо Ракав S 86 67 37 56 M 90 68 38 57 L 94 69 39 58 XL 98 70 40 59

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
KK1729
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Џебови
Затворање Тип:
Едно Копче
Јака:
Notched
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
дами блејзери:
Блејзери И јакни Мода Канцеларија Одговараат на

Најдобри понуди