• Неодамнешно
  • -30 %
Поставете женски 2018 пролет нов стил на жените темперамент домот слободно две групи на плима дами мода нозе панталони одговараат на

Поставете женски 2018 пролет нов стил на жените темперамент домот слободно две групи на плима дами мода нозе панталони

DEN 1328.00
DEN 1897.44

Количина на стоки
Тековен


Поставете женски 2018 пролет нов стил на жените темперамент домот слободно две групи на плима дами мода нозе панталоните костум ве Молиме, изберете ја големината според Cheeest Ширина и панталони половината Големина Рамо биста Ракав Должина Должина Половината Долги панталони cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 34 13.39 88 34.65 57 22.44 46 18.11 64 25.20 94 37.01 М 35 13.78 92 36.22 58 22.83 47 18.50 68 26.77 95 37.40 L 36 14.17 96 37.80 59 23.23 48 18.90 72 28.35 96 37.80 XL 37 14.57 100 39.37 60 23.62 49 19.29 76 29.92 97 38.19 XXL 38 14.96 104 40.94 61 24.02 50 19.69 80 31.50 98 38.58 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
НИСКА LUV
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди