• Неодамнешно
Лето Мажите Нов Одбор Шорцеви Печати Обичниот Човек Шорцеви Човек Плажа Кратки Панталони Брзо Сува Полиестер Секси Човек долна облека Боксери

Лето Мажите Нов Одбор Шорцеви Печати Обичниот Човек Шорцеви Човек Плажа Кратки Панталони Брзо Сува Полиестер Секси Човек

DEN 643.20

Количина на стоки
Тековен


Wellcome Тука, ви Благодариме
(Забелешка : ве Молиме да ги погледнете големината детали удар пред да се купи.Однапред ви благодариме!)
S половината : 1.9-2.2 инчен тежина : 45-55kg
М половината : 2.3-2.5 инчен тежина : 55-65kg
L половината : за 2,5-2,7 инчи тежина : 65-72.5 кг
XL половината : 2.7-2.8 инчи тежина : 72.5-80kg

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Бренд Име:
Seeinner
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
одборот шорцеви

Најдобри понуди