• Неодамнешно
  • -5 %
Buildreamen2 2 парчиња Автомобил Wiper Ножот За Volvo XC90 2004- Авто Frameless Шофершајбната Bracketless ветробранското стакло Wiper Ножеви

Buildreamen2 2 парчиња Автомобил Wiper Ножот За Volvo XC90 2004- Авто Frameless Шофершајбната Bracketless ветробранското

DEN 652.00
DEN 685.92

Количина на стоки
Тековен


Опис : Погодни / За Volvo XC90 2004-2016 Големина 22" + 24" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

Други карактеристики

XC90-Година:
2011,2007,2016,2010,2004,2012,2013,2009,2006,2014,2008,2005
Volvo Модел:
XC90
Име На Модел:
22+24
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.399kg
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди