• Неодамнешно
  • -21 %
KOSOO Авто Wiper Ножот За ОПЕЛ Vectra (1995-2002),19+19 2 парчиња Мека Гума ветробранското стакло Стакло Шофершајбната Ножеви Автомобил Додатоци

KOSOO Авто Wiper Ножот За ОПЕЛ Vectra (1995-2002),19+19 2 парчиња Мека Гума ветробранското стакло Стакло Шофершајбната

DEN 603.00
DEN 763.20

Количина на стоки
Тековен


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
ЗА "ОПЕЛ" Vectra
Година Модел : Од 1995-2002
ГОЛЕМИНА : 19"(475mm)+19"(475mm) за Возачот и Совозачот
Забележи : Ако вашиот wiper големина е diffrent со нашите споменати; ве Молиме забелешка со цел.
Среќно и Имаат убав ден : )

Други карактеристики

Објектот Должина:
19 and 19 Inch
Бренд Име:
KOSOO
Објектот Тежина:
0g
Опел Vectra-Година:
1999,2002,1996,1995,2000,1998,1997,2001
Година:
2017Year
Име На Модел:
КО-OBQ-20
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал Тип:
Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Опел Модел:
vectra
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
19+19
Година:
1995-2002

Најдобри понуди