• Неодамнешно
  • -10 %
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Peugeot 307SW,355mm 2002 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Peugeot 307SW,355mm 2002 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper

DEN 337.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Тековен


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Peugeot 307 SW,355mm 2002 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци ве Молиме Кликнете на Линкот Подолу За Peugeot 307 SW Пред Стакло :
Среќно и Имаат убав ден : )

Други карактеристики

Објектот Должина:
1 Single rear wiper
Бренд Име:
KOSOO
Име На Модел:
КО-BZ007
Специјални Функции:
HD чисти
307-Година:
2008,2011,2004,2006,2002,2010,2012,2009,2005,2003,2007
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Peugeot Модел:
307
Објектот Ширина:
35.5cm
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
200g

Најдобри понуди