• Неодамнешно
  • -8 %
Шофершајбната Бришачи за Миење Пумпа За Chrysler 200 2012,2013,2014 05152076AA Со Grommet Печат

Шофершајбната Бришачи за Миење Пумпа За Chrysler 200 2012,2013,2014 05152076AA Со Grommet Печат

DEN 437.00
DEN 474.72

Количина на стоки
Тековен


ШОФЕРШАЈБНАТА ЗА МИЕЊЕ ПУМПА
ЗА CHRYSLER
Состојба : 100% Нов Производ Објект се вклучени :
1x за Миење Пумпа
1x Гума Grommet
Функција :
1. Тело Материјал : PA66&ПОМ
2. Зависи од ОЕМ Стандард.
3. 2 Години гаранција под nomal употреба.
4. Директна замена.
5. За предното или Задното шофершајбната чистење.
За Chrysler 200 2012-2014
Прифати се врати во рок од 30 дена.
Со цел за ваша да бидат прифатени и преработени, ве молиме контактирајте со нас со својата цел број.
Политика на враќање :
Објектот не се користи, инсталирана, или расклопуваат;
Имајте на пакетот исто како и примени.
Гаранција Замена Политика :
Целосна 2 годишна гаранција од датумот на купување.
Ако објектот оштетени при пристигнувањето,само се забележи ни размена или наплата.
Ве молиме проверете фотографии и информации бидете внимателни пред ставање на ред.
DRAUTOPARTS ќе ви помогне да slove целата квалитет проблем во прв пат .
Повратни информации :
Искрено да ги ценат вашите позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен, имаме еден софистициран и професионални Пред-продажба & По продажба на ТИМОТ за одговарање и решавање .
Било какви прашања ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви одговори во прв пат.

Други карактеристики

Chrysler Модел:
200
Специјални Функции:
Шофершајбната за миење спреј
Објектот Тежина:
150g
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
8cm
Chrysler 200-Година:
2013,2014,2012
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
DRAUTOPART
Материјал Тип:
ПОМ
Име На Модел:
Д-Р-312B
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
излез:
Еден
конектор:
2 Игли
Референца Бр.:
05152076AA, 05152076AB, 05152076AC
Автомобил Производител:
За Chrysler 200
Година:
2012-2014

Најдобри понуди