• Неодамнешно
  • -8 %
Нови Шофершајбната Бришачи За Миење Пумпа За Dodge Дакота 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Нови Шофершајбната Бришачи За Миење Пумпа За Dodge Дакота 2005 2006 2007 2008 2009 2010

DEN 437.00
DEN 474.72

Количина на стоки
Тековен


Шофершајбната За Миење Пумпа
За Dodge
Состојба : 100% Нов Производ Објект се вклучени :
1x за Миење Пумпа
1x Гума Grommet
Функција :
1. Тело Материјал : PA66&ПОМ
2. Зависи од ОЕМ Стандард.
3. 2 Години гаранција под nomal употреба.
4. Директна замена.
5.За Предните и задните шофершајбната чистење.
За Dodge Avenger 2013 Пред
За Dodge Дакота 2005-2010 Пред
За Dodge RAM меморија 2010-2011 Пред
За Chrysler 200 2013
За Мицубиши Рајдер 2007-2009 Пред
За Buick Лакрос 2005 Пред
За Pontiac Гп 2004-2005
Прифати се врати во рок од 30 дена.
Со цел за ваша да бидат прифатени и преработени, ве молиме контактирајте со нас со својата цел број.
Политика на враќање :
Објектот не се користи, инсталирана, или расклопуваат;
Имајте на пакетот исто како и примени.
Гаранција Замена Политика :
Целосна 2 годишна гаранција од датумот на купување.
Ако објектот оштетени при пристигнувањето,само се забележи ни размена или наплата.
Ве молиме проверете фотографии и информации бидете внимателни пред ставање на ред.
DRAUTOPARTS ќе ви помогне да slove целата квалитет проблем во прв пат .
Повратни информации :
Искрено да ги ценат вашите позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен, имаме еден софистициран и професионални Пред-продажба & По продажба на ТИМОТ за одговарање и решавање .
Било какви прашања ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви одговори во прв пат.

Други карактеристики

Специјални Функции:
Шофершајбната за миење спреј
Објектот Ширина:
8cm
Dodge Модел:
Дакота
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
DRAUTOPART
Материјал Тип:
ПОМ
Објектот Тежина:
130g
Дакота-Година:
2009,2006,2010,2008,2007,2005
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Име На Модел:
Д-Р-610A
излез:
Еден
конектор:
2 Игли
Референца Бр.:
05161378AA, 88986201, 377955651
Автомобил Производител:
За Dodge
Година:
2005-2010
Автомобил Направи:
За

Најдобри понуди