• Неодамнешно
  • -29 %
2x Автомобил Течност во Резервоарот, Резервоарот за Шише Капаче За Peugeot 106 206 207 307 Citroen C2/C-Elysee/Xsara/Picasso Шофершајбната Wiper за Миење

2x Автомобил Течност во Резервоарот, Резервоарот за Шише Капаче За Peugeot 106 206 207 307 Citroen C2/C-Elysee/Xsara/Picasso

DEN 60.00
DEN 84.96

Количина на стоки
Тековен


AT0020328
Спецификација :
Име : 2 парчиња Шофершајбната Wiper за Миење Течност во Резервоарот, Резервоарот за Шише Капаче За Peugeot/Citroen
Направени од високо квалитетни пластични материјали, голема отпорност на топлина, многу издржливи
За да се спречи вода во резервоарот на течноста за претекување, осигурајте се дека вашиот возење безбедност
Совршена замена дел
Материјал : Пластика
Големина : прибл. 15 x 5.8 cm
Боја : Сина
Компатибилен со :
Peugeot 106/206/207/307
Citroen C2/C-Elysee/Xsara/Пикасо
Пакет се Вклучени : 2 x Шише Капаче
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Година:
2017Year
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
15cm
Бренд Име:
Mayitr
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
0.013kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
5.8cm
Специјални Функции:
за Peugeot Течност во Резервоарот Шише Капаче
Име На Модел:
Течност Во Резервоарот, Резервоарот За Шише Капаче

Најдобри понуди