• Неодамнешно
  • -24 %
Оригиналниот Eyelash Раст Третмани, Шминка Eyelash Зголемување На 7 Дена И Подолго Подебели Трепките Серум Очи Нега На Убавината Козметика

Оригиналниот Eyelash Раст Третмани, Шминка Eyelash Зголемување На 7 Дена И Подолго Подебели Трепките Серум Очи Нега На

DEN 64.00
DEN 84.48

Количина на стоки
Тековен

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.
Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Име на производ : eyelash подобрувач
Нето влажни : 7ml
Функции :
Тоа е за зголемување на растот, вклучувајќи должината , дебелината и темнината на трепките .
Опис на производот :
1. Единствениот ефикасен слободна продажба eyelash продолжување течни одобрен од ФДА;
2. здрава & безбедно , без дрога, без штета;
3. најевтиниот eyelash раст на маскара во глобалниот пазар;
4. корисниците може да се очекува да се доживее подолго, целосни и темни трепки како најрани како 7 дена;
5. Не работи, наплата! Корисниците' бенефиции ќе бидат целосно заштитени !
'

Други карактеристики

Тип:
Eyelash Раст Третмани
Бренд Име:
HUAMIANLI
Состојка:
eyelash раст серум
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Дебели,Издолжување,Хранливи
Тежина:
20g
Број На Модел На:
Eyelash Раст Третмани
НЕТО-WT.:
7ml

Најдобри понуди