• Неодамнешно
8CM Faux зајакот Крзно Pompoms луксузен крзнени топки Крзно Пом Пом за Торба Капи Капа Шамија Ракавици Прилог на Hasp

8CM Faux зајакот Крзно Pompoms луксузен крзнени топки Крзно Пом Пом за Торба Капи Капа Шамија Ракавици Прилог на Hasp

DEN 888.00

Количина на стоки
Тековен


Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.
Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.
Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.
Можете да одберете три мешавина боја,ве молиме да ни остават порака кога ќе треба.

Други карактеристики

Број На Модел На:
HY-1001
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди