• Неодамнешно
  • -10 %
Закрпи Црвениот Цвет Везени Печ 3D Applique DIY Шиење Поправка Додатоци Ткаенина Налепници Свадба Облека Закрпи

Закрпи Црвениот Цвет Везени Печ 3D Applique DIY Шиење Поправка Додатоци Ткаенина Налепници Свадба Облека Закрпи

DEN 233.00
DEN 259.20

Количина на стоки
Тековен


Користење на владата : да се Шие на
Големина : 37*од 20 см
Количина : 1 парчиња/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка
Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 15-25 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 20-60 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. 2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
WM
Големина:
37*20cm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
PA17092001

Најдобри понуди