• Неодамнешно
  • -15 %
ZOTOONE Мода Гроздобер Челик Антички Средување на Режа Везови Ножици за Шиење Pinking Shears Ткаенина Занает се Прилагоди на Режа C

ZOTOONE Мода Гроздобер Челик Антички Средување на Режа Везови Ножици за Шиење Pinking Shears Ткаенина Занает се Прилагоди

DEN 447.00
DEN 525.60

Количина на стоки
Тековен


ZOTOONE Мода Гроздобер Челик Антички Средување на Режа Везови Ножици за Шиење Pinking Shears Ткаенина Занает се Прилагоди на Режа C
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Други карактеристики

боја:
8 Инчен, 9 Инчен, 10 Инчен, 11 Инчен 12 Инчен
Број На Модел На:
JD0007SS
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Должина:
305cm
Спецификации:
12 инчи, 11 инчи, 10 инчи, 9 инчи, 8 инчи
Друго име:
makas

Најдобри понуди