• Неодамнешно
WENXI (5pcs) трговија на Големо рачно изработени Beaded Rhinestones Appliques да се Шие На Свадба Свадба Sashes Јасно се Зголеми Злато Rhinestones

WENXI (5pcs) трговија на Големо рачно изработени Beaded Rhinestones Appliques да се Шие На Свадба Свадба Sashes Јасно

DEN 1473.60

Количина на стоки
Тековен


Свадба Sashes
Свадба Жартиера
Свадба Headbands
Rhinestones Appliques За Чевли
Клиенти Повратни Информации

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
WX826,827,828,864
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Торби
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
боја:
Роуз Злато
Technie:
Beaded Со Лепило Поддршка
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
Употреба:
Свадба(Eveing)Фустани Sash,Headhand,Кеси,Жартиера...Итн
испорака:
Продажба на мало на Производи
Трговија На Големо Испорака:
Трговија на големо Производи
Пакување:
5 парчиња по торба
Минималната Количина:
5pieces

Најдобри понуди