• Неодамнешно
  • -20 %
3CM Ширина Бела Везени Цвеќиња Чипка Лента за Шиење Кроења 10 Јарди 20 Метри За Headrdress Ѓердан Подарок Пакет DIY Занаети

3CM Ширина Бела Везени Цвеќиња Чипка Лента за Шиење Кроења 10 Јарди 20 Метри За Headrdress Ѓердан Подарок Пакет DIY Занаети

DEN 262.00
DEN 327.84

Количина на стоки
Тековен


Име : Mesh Чипка Скриј Лента
Материјал : Памук
Боја : Бела
Должина : 5 Дворови/10 Јарди/20 Метри/30 Метри/40 Метри/50 Метри
Ширина : 3cm
1 Двор=91cm
За : DIY рачно изработени Занаетчиски, Headdress, Ѓердан, Жените облека, Деца облека, Домашен текстил, Подарок Пакет Декорација

Други карактеристики

Големина:
5 Yards, 10 Yards, 20 Yards, 30 Yards, 40 Yards, 50 Yards
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Ширина:
3CM
Бренд Име:
Љубов·Ви Благодариме
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LR1017
Функција:
вода растворливи
Ткаенина Тип:
Mesh
Должина:
5 Yards/10 Yards/20 Yards/30 Yards/40 Yard/50 Yards
боја:
Бела
За:
DIY рачно изработени Занаетчиски, Headdress, Облека, Подарок Пакет

Најдобри понуди