• Неодамнешно
  • -15 %
топло-fix rhinestones на ss20 lt аметист боја 5mm големина со 1440 компјутери по пакет трговија на големо цена 6A dmc камења ниво

топло-fix rhinestones на ss20 lt аметист боја 5mm големина со 1440 компјутери по пакет трговија на големо цена 6A dmc

DEN 1051.00
DEN 1236.48

Количина на стоки
Тековен


топло-fix rhinestones на ss20 lt аметист боја 5mm големина со 1440 компјутери по пакет трговија на големо цена 6 A dmc камења ниво
Бренд : JPSTRASS
Материјал : кристално
Употреба : облека , капа ,чевли и облека
Превозот : продавачот за испорака метод
Превозот време : 20-90 дена
Предности : многу shinning
лепилото е многу силна
се користи во Minddle Исток на оецд и така натаму
1 бруто =144 парчиња
Answer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежни
DMC Кристал боја шема :

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
SS 20
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
св 20
боја:
Светлината аметист
Име:
JPSTRASS
Материјал:
Кристално
Главниот пазар :
Европ и Северно-Американски земји
превозот:
продавачот за испорака метод
превозот време:
20-90 дена
сечење аспекти :
14
Пакет:
1440pcs
Големина:
ss20

Најдобри понуди