• Неодамнешно
ЦРВЕНА боја 10/25/30/40/45mm Памук Webbing Bunting Herringbone Twill Престилка за Шиење Лента Лента бесплатен превозот на Големо ТОПЛА 50yard

ЦРВЕНА боја 10/25/30/40/45mm Памук Webbing Bunting Herringbone Twill Престилка за Шиење Лента Лента бесплатен превозот

DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен


Материјал : 100% памук webbing herringbone
Дијаметар : 10/25/30/40/45mm
Должина : 50yard/боја
Боја : црвена
Употреба : мулти-апликација, употребете Bunting за Стол Перници, Престилка, домашни Миленичиња, Облека итн. Овие се силни лента, трајни и перат. Никој не направи влакна/ Вештачки Материјал кој се користи. *** Ние исто така имаме различни од Памук webbing достапни, ве Молиме проверете тука ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- skype : adelle.liang
- Albab trademanager : cn1000530591
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Други карактеристики

боја:
10мм, 25мм, 30мм, 40mm, 44mm
Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
10/25/30/40/45mm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
100% Памук
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
памук webbing
боја:
Црвена
Должина:
50 yard

Најдобри понуди