• Неодамнешно
28mm црна 4 дупки смола копчето ployster копчето whosale може да врежано логото блуза копчето за 200pcs

28mm црна 4 дупки смола копчето ployster копчето whosale може да врежано логото блуза копчето за 200pcs

DEN 400.32

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.94 mm
Конверзија : 1 инч=2. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
.393 инчен
Количина : 200pcs/многу
Боја : црна
Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на копчето, и облека accessoriess, ако треба customed додатоци, може да ми испратите порака, јас ќе ви помогне, ние прифаќаме мали наредби,па не се грижи за својата мала цел.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Материјал : Смола
Околу Големина : 27. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
44L
Големина:
27.94mm

Најдобри понуди