• Неодамнешно
  • -58 %
JY165801 Нов Со Монистра Висок квалитет на Африкански voile tulle мрежа чипка за жените се облекуваат,Нигерија guipure нето чипка ткаенина 5y/многу

JY165801 Нов Со Монистра Висок квалитет на Африкански voile tulle мрежа чипка за жените се облекуваат,Нигерија guipure

DEN 1532.00
DEN 3648.00

Количина на стоки
Тековен


Повеќе убави производи за вас :
Почитувани Купувачот,
Ви благодариме за вашата посета. Таму е вид на шарени и висок квалитет на нови моден дизајн ткаенини или чипка на нашиот сајт, ве молам само да се провери и да се најде она што го сакаат. Повеќе место, пониска цена ќе може да се добие. Ние се надеваме дека можете да уживате во целиот шопинг слободно време. Еј,еве ќе одиме!!!
Со Искрено Тим
Сликата покажува :

Чипка и монистра боја може да биде произволна комбинација
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!
Превозот време :
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас од страна кликнете на "Chat Сега" или "Контакт Сега" на нашата продавница страница. За време на работни денови, ние обично одговори што е можно поскоро. Во викендите изговор тоа може да потрае малку подолго.

Други карактеристики

боја:
кориснички
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
JY165801
Декорација:
Монистра
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Бренд Име:
W-DODO
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Жакард
Ширина:
51'' / 52''
Ткаенина Тип:
Voile
густина:
80*80/50*50
Пакување:
5yards
Возрасна Група:
Сите Возраст
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Употреба:
Африкански Модни Облека за Повод,Свадба,забава итн
Боја ustomized:
Чипка и монистра боја може да биде произволна комбинација

Најдобри понуди