• Неодамнешно
нови 6pcs/многу 20mm 25мм висок квалитет занает копчето боја црна, бела боја украсни копчиња за жените грб шиење додатоци

нови 6pcs/многу 20mm 25мм висок квалитет занает копчето боја црна, бела боја украсни копчиња за жените грб шиење додатоци

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испорака!!!Ви благодариме!
Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации ве Молиме да се советува меѓународната испорака на високо зависи од вашата локална царина и пост услуга. Имајте на ум 1 : 1inch=2.54 см;1cm=0.39 inc Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да се отстапува на 1-2mm за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings следниве детали на нашиот објект плаќање & shippment Ќе може да плаќаат со Western Union, Ние ќе испратиме предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Добредојдовте на посетата на мојот нов продавница, драг пријател! Може да се земе вашето време и изберете го објектот што сакате. Бидејќи ние сме нова продавница, па цената е многу ниска и разумни. Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува однапред. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

боја:
бела 20mm, бела 25мм, црна 20mm, црна 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
JS062
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Св. Лукас
Количина:
6pcs/многу
боја:
црна, Бела
Технологија:
Сликарство
Може да се прилагоди:
Yes
Големина:
20mm/25mm

Најдобри понуди