• Неодамнешно
  • -15 %
30g(2500pcs) Сребро-База 16 бои 6mm Рамен круг лабава sequins Paillettes шиење Свадба занает Добар квалитет Бесплатен Превозот

30g(2500pcs) Сребро-База 16 бои 6mm Рамен круг лабава sequins Paillettes шиење Свадба занает Добар квалитет Бесплатен

DEN 97.00
DEN 114.24

Количина на стоки
Тековен


6,Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
1,Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да го реши.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Sequins
Бренд Име:
isequins
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Отпорност На Триење,Не-Нарушување
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
6MM РАМЕН
Големина:
6#
Големина:
6mm
Бои:
16 бои

Најдобри понуди