• Неодамнешно
  • -12 %
Плетенка Зелено Злато Чипка Ткаенина Applique Venise Декорирани Разубавувањето Лента Трим 15mm Шиење потрошен материјал за Костимите 20yd /T1221

Плетенка Зелено Злато Чипка Ткаенина Applique Venise Декорирани Разубавувањето Лента Трим 15mm Шиење потрошен материјал

DEN 1013.00
DEN 1151.52

Количина на стоки
Тековен

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл.целосна ширина 15mm/0.59" инчи, 1 двор=91cm се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Зелена злато Пакет се Вклучени : 1 X 20 метри трим

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Плетенка
Ширина:
Approx. full width 15mm/0.59 inches
Број На Модел На:
Чипка Лента T1221
Ткаенина Тип:
Полиестер / Ткаенина
боја:
Зелено злато
Тип:
Плетенка Трим
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер
Големина:
Approx. full width 15mm/0.59 inches, 1 yard=91cm

Најдобри понуди