• Неодамнешно
  • -5 %
Да се шие на Големо Кристал Кристал Средување на Свадба се Облекуваат Декорација Метална База Синџир Облека Applique Костим Applique РК-0174

Да се шие на Големо Кристал Кристал Средување на Свадба се Облекуваат Декорација Метална База Синџир Облека Applique

DEN 1774.00
DEN 1867.20

Количина на стоки
Тековен


2016 година Евтини, на Големо и Мало Заварување Лабава Злато Позлата боја Кристално јасна лабава Синџир на Модни Кристал Folwer форма Средување на венчаница Декоративни Applique, кои се применуваат за облека,свадба фустани,вечерни фустани,букет,коса додатоци РК-0174 Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан во Боја : Crystal со злато ,Кристално со sliver, Sapphire со злато, Црвена со златен ,Смарагд со злато Позлата боја : Сребро, Злато Пакување : 5yard/тркалаат Бесплатен превозот : CPAM(кина пост воздух mail ) e Packt

Други карактеристики

боја:
Јасно со сребро.
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Големина:
1.8 in
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Број На Модел На:
Кристал Декорација Шие Applique
Техника:
Шие-На
Обликот:
Цвет
Средување На Шиење Applique:
јасно камен и бисер
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
квалитет:
Добар квалитет
is_customized:
Yes
Стил:
Заварување Лабава Првенство Синџир
Метал Тип:
Јасно Кристал Мода Метал Првенство Синџир
Место на Потекло:
Yiwu ( Yiyang Акт улогата ofing е вкуси )
Производ Стил:
Кристал Средување

Најдобри понуди